Tábor

Vážení rodiče,

s napětím sledujeme vývoj situace s ohledem na uskutečnění či neuskutečnění našeho skautského tábora, který je naplánován v termínu 18.7. – 1. 8. 2020. Sami svou pozornost upínáme ke konci měsíce května, kdy by mohla padnout určitá rozhodnutí, která nezáleží na nás. Program je nachystán a jsme připraveni na to, že vše proběhne podle plánu….ALE, jsme také velice opatrní, protože za měsíc, týden či již zítra může být situace zcela jiná. Situaci budeme i nadále sledovat, včas dáme vědět za jakých podmínek tábor proběhne (omezení kapacity, omezení věkové kategorie, hygienická omezení apod.), ale také se může klidně stát, že se letos tábor, tak jak jej po léta organizujeme neuskuteční. Budeme hledat možná řešení (pouze několika denní výprava v okolí, příměstský tábor, táboření v okolí pod stanem apod.), ale nyní je předčasné cokoliv slibovat a bylo by to holé věštění z křišťálové koule.

Proto Vás v tuto chvíli žádáme ještě o trpělivost. I pro nás je to situace nová a snažíme se hledat cokoliv pozitivního např. možná už nikdy nic takového nezažijeme. 😊 Jen čas ukáže jak jsme v této zkoušce obstáli a zda a jak dobře jsme byli připraveni.

Se skautským pozdravem a přáním všeho dobrého za všechny vedoucí oddílů KolinC

Uložit odkaz do záložek.