Akce Praha

PRAHA 2018
sobota až pondělí 3. – 5. března
(pro skauty a skautky)

Co nás čeká:
– prohlídka nejvýznamnější vědecké instituce v naší republice – Akademii věd. Provede nás touto trochu tajemnou institucí Helena Illnerová, která je slavná česká vědkyně a má skautskou přezdívku Holinka. Protože byla její předsedkyní, tak zná různá její zákoutí a bude vyprávět o tom, jak funguje.
– návštěva Skautského institutu, který pečuje o paměť skautingu, popularizovali ji a zpřístupňovali ji k bádání. Ptáme se, jakou stopu nechává skauting na světě. Vytváříme prostor pro setkávání, debatu a hledání nových impulsů.
– pátrací hra v ulicích staré Prahy, při které možná projdeme i Stínadly.

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *